Cataclismo, czyli strategia od wydawcy Manor Lords ma nową datę premiery

Grafika z gry Cataclismo

W sieci pojawiła się nowa data premiery gry Cataclismo. Produkcja strategiczna z elementami tower defense trafi na rynek już w tym miesiącu. 

Produkcja od wydawcy Manor Lords zaliczyła lekkie opóźnienie. Nowa data premiery Cataclismo została wyznaczona jeszcze na ten miesiąc. Bowiem produkcja trafi do Wczesnego Dostępu 22 lipca 2024 roku, czyli tydzień później niż pierwotnie zakładano. 

Pierwsza wersja tytułu ma oferować główną kampanię wraz z jedenastoma poziomami w dwóch różnych biomach. Otrzymamy dwa tryby rozgrywki oraz edytor poziomów. Sama produkcja zabiera nas do posępnego świata fantasy, spowitego mroczną Mgłą. Z niej zaczęły wychodzić krwiożercze bestie. Ci co przetrwali schowali się w ostatnim ludzkim mieście. W czasie zabawy przede wszystkim będziemy zarządzać wspomnianym miastem. Zdobędziemy surowce, wzniesiemy mury czy zrekrutujemy żołnierzy. Wszystko po to, aby przygotować się na nadejście nocy, gdyż wtedy z Mgły wychodzą maszkary. Jeśli jednak nam się nie uda, możemy skorzystać z manipulacji czasem i dać naszym podwładnym jeszcze jedną szansę. 

Cataclismo aktualnie zmierza jedynie na komputery osobiste. Poniżej znajdziecie zwiastun tego tytułu. Z kolei w inną produkcję tego wydawcy, czyli Manor Lords zagramy także na konsolach Xbox Series X. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Manor Lords, sprawdźcie naszą recenzję tej gry. 

Scroll to Top