Ujawniono datę premiery gry Darkest Dungeon 2 na konsole Xbox

Obrazek przedstawia czterech bohaterów drugiej części gry Darkest Dungeon. Jedną z postaci to kobieta w kapeluszu czarownicy, druga postać ma założoną maskę plagi, trzecia to umięśniony siwy mężczyzna z przepaską na oku. Czwarty bohater to również mężczyzna, brunet z zakrytymi chustą ustami.

Red Hook Studios ogłosiło datę premiery Darkest Dungeon 2 na konsole Xbox. Gracze PlayStation, Xbox i Nintendo będą mogli w tym miesiącu zanurzyć się w apokaliptycznym świecie drugiej części gry. 

W zeszłym miesiącu podczas Nintendo Direct ogłoszono, że druga część popularnej gry Darkest Dungeon zadebiutuje w lipcu tego roku na Nintendo Switch. Oprócz tego tytuł ma być również dostępny na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze Xboksa z tego powodu mogli poczuć się pominięci, ale spokojnie Red Hook Studios pamiętał także o nich. Twórcy ujawnili na swoim profilu datę premiery Darkest Dungeon 2 na konsole Xbox. Tytuł ukarze się już 15 lipca 2024 roku na wszystkich wspomnianych wcześniej platformach. Zainteresowani mogą już kupić ją w przedsprzedaży w Xbox Store, Nintendo eShop i PlayStation Store. W sklepach dostępne jest również wydanie Oblivion Edition, które zawiera dodatek The Binding Blade. Jak czytamy w opisie gry:

Darkest Dungeon II to roguelikowa wyprawa straceńców. Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu… Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie. Czworo bohaterów i dyliżans to wszystko, co dzieli mrok i odkupienie.

Warto przypomnieć, że Darkest Dungeon 2 od maja zeszłego roku było dostępne tylko na komputery osobiste. Tytuł od tamtego czasu uzyskał na Steam, aż czternaście tysięcy „w większości pozytywnych” opinii.  Jeśli natomiast jesteście ciekawi, co my sądzimy o najnowszej produkcji Red Hook Studios, to zapraszam Was do przeczytania naszej recenzji gry we wczesnym dostępie.

Scroll to Top