Chernobylite otrzyma pierwszy darmowy dodatek

Kadr z gry Chernobylite

Potwory zmierzają do czarnobylskiej zony. Do polskiej produkcji Chernobylite trafi darmowy dodatek pod tytułem Monster Hunt.

Polskie studio The Farm 51 zdecydowanie nie chce porzucać Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Twórcy wkrótce rozwiną grę Chernobylite o darmowy dodatek. Bezpłatne rozszerzenie Monster Hunt zaprosi do zabawy trzy najniebezpieczniejsze potwory. 

Ancient Shadow zaatakuje nas z cienia, a Feran Chernohost będzie szybkim łowcą, przed którym ucieczka nie będzie należeć do najprostszych. Z kolei Overgrown Duster to groźny przeciwnik – trudny w trafieniu, atakujący z dystansu oraz zdolny do pojawienia się właściwie gdziekolwiek. Nowe zadanie poboczne umożliwi nam zapolowanie na całą wspomnianą trójkę.

Ponadto do gry trafił również kolejny zestaw skórek. Ma on nadać obecnym broniom i toczonych z ich użyciem potyczkom trochę upiornego klimatu. Za kosmetyczne modyfikacje przyjdzie nam zapłacić 14,49 złotych. Jeśli jednak nabyliście Chernobylite we wczesnym dostępie, otrzymacie te dodatki zupełnie bezpłatnie. 

Najnowsze atrakcje zobaczycie na krótkim materiale video. 

Przypomnę jeszcze, że Chernobylite to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w fizyka o imieniu Igor. Jego ukochana zniknęła bez śladu w przeddzień katastrofy nuklearnej w Czarnobylu. Od tego wydarzenia minęło już trzydzieści lat, ale bohater wciąż nie może pogodzić się ze stratą. Dlatego gdy otrzymuje przesyłkę ze zdjęciem dziewczyny i w snach nawiedzają go tajemnicze wizje, postanawia wrócić do miejsca zdarzenia. Pomagamy protagoniście w rozwiązaniu zagadki i poznajemy nieliniową fabułę. W grze nie brakuje także eksploracji i mechanik charakterystycznych dla tytułów z gatunku survival. W Chernobylite zagracie na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. Jeśli zainteresował was ten tytuł, koniecznie przeczytajcie naszą wolną od spoilerów recenzję.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top