Children of Morta z kolejnym rozszerzeniem – Ancient Spirits już dostępne!

Children of Morta nowy dodatek Ancient Spirits. Obrazek przedstawia kilka osób z rodziny Bergsonów.

Popularny roguelike RPG z elementami przygodówki narracyjnej – Children of Morta – otrzymał nowy dodatek pod tytułem Ancient Spirits. Sprawdź, o co tym razem wzbogacono rozgrywkę pixel artowej historii o rodzinie Bergsonów.

Od 7 października w cyfrowej sprzedaży dostępne jest kolejne rozszerzenie do gry Children of Morta.  Jeśli zdarzyło się Wam grać w Paws and Claws, to z pewnością wiecie, że DLC dostarczane przez Dead Mage i 11 bit studios znacząco wzbogacają rozgrywkę. Nie jest inaczej w przypadku Ancient Spirits. Tym razem jednak do rodziny Bergsonów dołączy kolejna postać. A nawet dwie, jeśli wziąć pod uwagę legendę, którą otoczono bohatera. Yajouj’Majouj jest bowiem duchem posiadającym dwie formy, a mówiąc ściślej, dwie zaklęte w sobie dusze. Goblinki i zakochanego w niej człowieka. Brutalnie rozdzieleni przez los kochankowie ponownie złączyli się poprzez śmierć. Nowy dodatek do Children of Morta otrzymał także zwiastun, na którym zaprezentowano historię niefortunnej pary.

Oprócz nowej postaci Ancient Spirits wzbogaci rozgrywkę o system skórek dla bohaterów, błogosławieństwa, talizmany oraz boskie relikty. Warto również wspomnieć, że od 15 października darmowa wersja demonstracyjna Children of Morta dostępna jest na konsolach Nintendo Switch. Natomiast jeśli chodzi o nowe rozszerzenie, to użytkownicy komputerów z Linuxem muszą jeszcze trochę poczekać na wersję DLC kompatybilną z systemem. Zachęcamy do odwiedzenia strony Children of Morta: Ancient Spirits na stronie GOG.com. Znajdziecie tam więcej ciekawych materiałów dotyczących dodatku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top