Co nowego na PlayStation Store? (23 listopada – 29 listopada)

Ten tydzień będzie spokojny, na większe premiery przyjdzie nam czekać do grudnia.

24 LISTOPADA

Overcooked! Jesz ile chcesz (PS5) – gra zręcznościowa o gotowaniu od studia Ghost Town Games. Wersja na nową konsolę zawiera obie części serii, wszystkie dostępne DLC, nowe mapy, nowych kucharzy oraz wygląda świetnie w 4K i 60 klatkach na sekundę. Zawiera tryb wielosoosobowy.

Watch Dogs Legion (PS5) – gra action-adventure i kolejna część stworzonej przez Ubisoft serii. Fabuła zabiera gracza do dystopijnego Londynu, gdzie będzie musiał stworzyć swój oddział DedSec poprzez rekrutowanie NPC-ów dostępnych na ulicy.

25 LISTOPADA

Out of Space: Couch Edition (PS4) – gra zręcznościowa od Behold Studios. Zawiera elementy symulatora dbania o statek kosmiczny. Rozgrywka jest mocno nastawiona na aspekt wieloosobowy. Gracze wcielają się w załogantów, zajmujących się potrzebami swoimi, statku i walką z kosmitami.

Vigor (PS4/PS5) – strzelanka z elementami survivalu od Bohemia Interactive. Gra dostępna w modelu free-to-play. Rozgrywka polega między innymi na rozbudowywaniu swojego schronu, zdobywaniu sprzętu i zapewnieniu przeżycia postaci. Walka między graczami jest aspektem drugorzędnym.

26 LISTOPADA

Spirit of the North: Enhanced Edition (PS5) – gra action-adventure stworzona przez Infuse Studio. Gracz wciela się w liska, który przemierza przepiękne lokacje inspirowane Islandią. Rozgrywka nie zawiera walki, ale urozmaica ją korzystanie z umiejętności, rozwiązywanie zagadek, zbieranie znajdziek czy zręcznościowe przemierzanie świata.

28 LISTOPADA

Spartan Fist (PS4) – gra akcji od Glass Bottom Games. Twórcy określają ją jako “first person puncher“. Zadaniem gracza jest okładanie pięściami przeciwników i pokonywanie proceduralnie generowanych poziomów. Klockowa stylistyka budzi skojarzenia z Minecraftem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top