Co nowego w PlayStation Store? (2–8 listopada)

Nadchodzący tydzień będzie spokojny, ale na pewno ucieszy fanów gier wyścigowych.

 

3 listopada 

Dirt 5 – kolejna część popularnej gry wyścigowej od Codemasters Software. Zawiera fabularną kampanię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer dla dwunastu. Przypomina drugą i trzecią odsłonę serii. Gameplay nie skupia się wyłącznie na realizmie, ważniejsza jest zręczność.

Faeria – turowa karcianka strategiczna studia Abrakam Entertainment SA, którą rozgrywamy na “żyjącej” planszy do gry w klimacie fantasy. Tytuł zawiera dużo fabuły skrytej w każdym zakątku świata, czekającej, by gracz poznał jego historię. Twórcy zarzekają się, że wszystkie trzysta kart można zdobyć w mniej niż pięćdziesiąt godzin. Gra jest darmowa.

5 listopada  

Chicken Police – gra przygodowa typu noir od The Wild Gentleman. Zawiera mnóstwo mroku, ciężkiej historii i absurdalnego humoru. Dwóch byłych partnerów policyjnych musi ponownie rozpocząć wspólną pracę, aby rozwiązać najtrudniejszą i najdziwniejszą sprawę, z jaką kiedykolwiek mieli do czynienia.

6 listopada

Lair of the Clockwork God – gra platformowa/point’n’click studia Side Five Games. Te dwa gatunki są reprezentowane przez dwie grywalne postacie, jedną – do przechodzenia przez etapy zręcznościowe i drugą – do rozwiązywania łamigłówek w stylu staroszkolnych gier LucasArts. 

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered – remake gry wyścigowej z poprzedniej generacji konsol stworzony przez Stellar Entertainment. Odnowiona wersja zręcznościowej, widowiskowej samochodówki, poza podstawową wersją gry, zawiera pięć DLC, trzydzieści nowych wyzwań oraz cross-play, pozwalający na granie z użytkownikami innych platform.

PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay – rodzinna gra przygodowa oparta na znanym serialu dla dzieci, stworzona przez Drakhar Studio. Wcielając się w jednego z dostępnych szczeniaków, gracz musi uratować Zatokę Przygód.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top