Control na Epic Games Store za darmo

control za darmo epic games store, na grafice twarz kobiety okalana rudymi włosami, pod nią figura postaci stojącej w drzwiach, calość w czerwonym świetle

Kolejny czwartek i kolejna tajemnicza gra na Epic Games Store – tym razem za darmo odbierzemy strzelankę pod tytułem Control.

Udostępniony w zeszłym tygodniu do bezpłatnego pobrania Frostpunk wzbudził zachwyt graczy. Nie ma co ukrywać, że obecność tytułu 11 bit studios w promocji rozbudziła też apetyt graczy na tego tygodniową niespodziankę. Spekulacji w sieci jest mnóstwo, a wśród nich wciąż powraca Rise of the Tomb Rider. Czy dzisiejsza tajemnicza gra spełniła te plotki? Okazuje się, że nie. Zamiast Lary Croft poznamy inną mocną kobiecą protagonistkę. Od dziś na platformie Epic Games Store odbierzemy za darmo Control. Promocja potrwa przez najbliższy tydzień.

Control to utrzymana w klimacie science-fiction trzecioosobowa strzelanka studia Remedy Entertainment. Została wydana w sierpniu 2019 roku. Gracz wciela się w Jesse Faden, kobietę, która chce wreszcie poradzić sobie z demonami przeszłości i zamknąć kilka rozdziałów w życiu. W tym celu wyrusza do Nowego Jorku do Federalnego Biura Kontroli. Niespodziewanie, podczas jej wizyty wieżowiec zostaje zaatakowany przez nieznane siły. Co więcej, w wyniku specyficznych rytuałów obowiązujących w biurze, dyrektor agencji umiera, a Jesse przejmuje jego rolę. Od tej pory to ona odpowiada za pokonanie wroga i zneutralizowanie zagrożenia.

W przyszły czwartek Epic Games Store udostępni dwie nowe produkcje za darmo. 17 czerwca 2021 roku miejsce Control zajmą: Hell is other demons oraz Overcooked 2. W tym samym terminie możecie bezpłatnie pobrać Genshin Impact, zwaną przez niektórych nową Zeldą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top