Crying Suns za darmo w Epic Games Store

Crying Sun roguelite screen z gry kosmos

Tym razem w ramach czwartkowych promocji Epic Games Store oferuje bezpłatnie grę rogue lite. Crying Suns będzie dostępne za darmo przez tydzień.

Zimowa wyprzedaż na platformie Epic Games Store dobiega końca. Czwartkowe bezpłatne gry mają się jednak dobrze i nic nie wskazuje na to, by sklep miał od nich odstąpić. Dziś od 17:00 użytkownicy platformy mogą pobrać mieszankę gry taktycznej i rogue lite Crying Suns za darmo.  

Akcja Crying Suns została osadzona w kosmosie. Po siedmiuset latach spokoju imperium Galaktycznych Królestw upadło i tym samym doprowadziło ludzkość na granicę wyginięcia. Główny bohater – Ellys Idaho – dowodzi flotą, mającą na celu odkrycie sposobu na ocalenie ludzkości. Udaje się w podróż, której finalną destynacją jest planeta Gehenna. Tam znajduje się ściśle tajna placówka technologiczna, a zgromadzona w niej wiedza może pozwolić na uratowanie cywilizacji.

Gra składa się z sześciu rozdziałów i opiera na prowadzeniu kosmicznych bitew z rzutu izometrycznego. Ellys nie bierze w nich udziału osobiście, a jedynie wydaje polecenia z mostka, obserwując przebieg walk z odległości. Istotnym elementem jest także eksplorowanie galaktyki i zdobywanie surowców potrzebnych do rozwoju i przetrwania w niekorzystnych warunkach.

Crying Suns będzie dostępne za darmo do czwartku 14 stycznia do godziny 16:59. Gra miała premierę w 2019 roku na PC, a w czerwcu 2020 trafiła również na telefony z systemem Android i iOs.

Przypominamy, że ostatnią grą dostępną za darmo w ramach czwartkowych promocji było Jurassic World Evolution. Tym tytułem Epic Games Store zakończył akcję piętnastodniowego rozdawania gier za darmo, w której pojawiło się kilka interesujących tytułów. Zachęcamy do obejrzenia naszego streama z produkcji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top