Jurrasic World Evolution za darmo na Epic Games Store

JW Evolution za darmo

Epic Games Store kończy wielkie rozdawnictwo wraz z Jurrasic World Evolution za darmo.

To już ostatni tytuł z codziennego rozdawania gier na Epic Store. Platforma kończy z przytupem, bo dzisiaj za darmo do konta możemy przypisać Jurrasic World Evolution.

Jurrasic World Evolution to ekonomiczna gra w świecie, gdzie naukowcom udało się w całości odtworzyć DNA dinozaurów i dzięki temu przywrócić je do życia. Teraz te słynne kręgowce stanowią atrakcje parków rozrywki. I w tym momencie wkraczasz Ty, nowy zarządca parku jurajskiego. Masz za zadanie nie tylko prezentować dinozaury odwiedzającym, ale także musisz zadbać o całą infrastrukturę parku i atrakcje pomocnicze. Oczywiście bezpieczeństwo odwiedzających to też Twoja odpowiedzialność – w końcu rozmiary Twych podopiecznych stanowią zagrożenie w przypadku ucieczki. Nie zapominaj, że bogacenie się pozwala na kolejne ulepszenia parku, a także na kolejne gatunki tych fascynujących zwierząt.

Za grę odpowiada studio Frontier Developmens, które znane jest z takich tytułów jak Rollercoaster Tycoon, Planet Zoo, Elite: Dangerous czy też dostępne w Xbox Game Pass Disneyland Adventures i Zoo Tycoon.

Jurrasic World Evolution można przypisać do konta Epic Games Store za darmo do 7 stycznia 2021 roku do godziny 17. Kolejną darmową grę odbierzemy dopiero 7 stycznia 2021 roku. Ma nią być Crying Suns.

Gotowi na budowanie własnego Parku Jurajskiego?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top