Know by heart – twórcy Pathologic zapowiadają nową grę

Trójka przyjaciół z gry Know by heart nad wodą, przed nimi łódka z papieru

Deweloperzy z rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge podali informacje dotyczące ich nowej produkcji – Know by heart. W sieci można już obejrzeć zapowiedź.

Know by heart będzie grą opowiadającą o radzeniu sobie ze stratą i skoncentruje się przede wszystkim na fabule. Poruszy również temat dorastania i tego, jak czas ucieka nam przez palce, gdy się starzejemy. Akcję osadzono w małym rosyjskim miasteczku, gdzie wciąż można poczuć klimat sowieckich czasów.

Protagonistą Know by heart jest Misha – mężczyzna zmęczony monotonią swojego życia. Pewnego dnia do miasta powraca jego dawna miłość, pojawia się też szansa na odnowienie kontaktu z przyjaciółmi z dzieciństwa. Okazuje się jednak, że coś stoi na przeszkodzie.

Ukończenie produkcji ma zająć około pięciu godzin. Twórcy zaoferują nieliniową rozgrywkę i kilka różnych zakończeń. Mechanika gry pozwoli odbiorcom zajrzeć do myśli i wspomnień bohatera, a zabawę umili fortepianowa muzyka w nowoczesnym stylu neoklasycystycznym.

Znając poprzednie dzieła studia Ice-Pick Lodge, można snuć domysły, że w Know by heart twórcy postawią na niekonwencjonalne rozwiązania, podobnie jak to zrobili w serii Pathologic. Poniżej możecie obejrzeć opublikowany zwiastun.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy jednak, że nowa gra twórców Pathologic zadebiutuje w drugim kwartale 2021 roku i najpierw pojawi się na komputerach osobistych i konsolach, a później na urządzeniach mobilnych.

Źródło, z którego czerpałyśmy informacje, możecie znaleźć tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top