Wyciek informacji o Elden Ring – mamy nowe grafiki!

premiera Elden Ring opóźniona

Znamy wizerunki przeciwników!

Fani gier studia FromSoftware wyczekujący informacji o premierze Elden Ring nie mają ostatnio powodów do narzekań. Pomimo wszystkich opóźnień wynikających z pandemii koronawirusa (a także tego, że zniecierpliwieni fani zaczęli tworzyć własne lore), nadchodząca premiera Elden Ring powoli staje się faktem. W sieci zawrzało, gdy jeden z chińskich informatyków Longqui Bangbangtang zamieścił materiał zawierający informacje o najnowszym dziele FromSoftware. Filmem zainteresowało się samo studio – publikacja została zresztą usunięta. Szczęśliwie fanom udało się uchwycić wszystkie istotne szczegóły, a doniesienia i grafiki krążą po Internecie, dostarczając nam mnóstwa interesujących informacji.

Nowe uniwersum FromSoftware ma czerpać z mitologii norweskiej oraz celtyckiej, a sama rozgrywka rozwinie motywy znane nam już z serii Dark Souls czy Bloodborne. Nowością będą znacznie większe mapy, a także cykl dnia i nocy. Dodatkowego dynamizmu ma dodać zmieniająca się pogoda.

Materiał opublikowany przez Longquiego zawierał też wizerunki przeciwników. Łatwo zauważyć, że w tym aspekcie twórcy obficie czerpią z dorobku swoich poprzednich gier – zwłaszcza druga z widocznych poniżej grafik przywodzi na myśl bossów, z którymi przyszło nam już wcześniej walczyć.

Lingqui uchodzi za wiargodne źródło, jednakże samo FromSoftware nie zdążyło się jeszcze odnieść do jego doniesień. Nie zrobił tego też Yasuhiro Kitaro, jeden z bardziej rozpoznawalnych pracowników studia.

Na stronie Xboksa widać już przygotowania do sprzedaży Elden Ring. Na której platformie Wy zamierzacie grać?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top