Cuphead trafi na PlayStation 4

Sony ponownie zaskoczyło fanów PlayStation. Od niedawna w sklepie pojawiła się możliwość zakupienia gry Cuphead w wersji na PS4.

Być może hasło “zaskoczenie” nie jest tu do końca właściwe, jako że już wcześniej pojawiały się przecieki w temacie wypuszczenia na rynek popularnej platformówki w wersji na konsolę Sony. Nie wiadomo było jednak, czy faktycznie okażą się sprawdzone. 
A jednak! Doczekaliśmy się zapowiedzi gry Cuphead na PlayStation 4, a także uruchomienia przedsprzedaży tytułu w sklepie PS Store, w którym znajdziemy go za 84 zł
Cuphead jest klasyczną grą platformową, kojarząca się z animacjami z lat trzydziestych XX wieku. Rozgrywka skupia się wokół walki z bossami i urzeka nie tylko uroczą oprawą graficzną, ale także jazzową ścieżką dźwiękową. 
Gra zaoferuje zarówno tryb jednoosobowy, jak i kooperacyjny w sieci lokalnej. Pod postacią Filiżka lub Kubka gracz będzie mógł odkrywać różnorodne światy, pokonywać kolejnych wrogów, uczyć się nowych taktyk i ciosów… a to wszystko, by wreszcie spłacić iście diabelski dług.
Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top