Już niedługo gra Cyberpunk 2077 otrzyma aktualizację 2.02. Znamy pierwsze szczegóły

Kobieta z różowymi włosami, w tle fabryki

CD Projekt RED nie zwalnia tempa. Niebawem pojawi się aktualizacja 2.02 do gry Cyberpunk 2077. Jakie zmiany tym razem wprowadzą twórcy?

We wrześniu na rynku ukazał się dodatek fabularny do Cyberpunka 2077, który zebrał bardzo pozytywne opinie od fanów oraz krytyków. Chwalono przede wszystkim historię i niesamowity klimat produkcji. Co prawda CD Projekt RED zapowiedziało, że po wydaniu rozszerzenia spora część deweloperów przejdzie do projektu związanego z nową wiedźmińską trylogią. Mimo to tytuł jest w dalszym ciągu wspierany. Tuż po premierze Phantom Liberty udostępniono łatkę 2.01, poprawiającą wydajność na komputerach osobistych oraz konsolach. Ponadto naprawiono pomniejsze błędy techniczne. Natomiast kilka dni temu twórcy poinformowali, iż niedługo pojawi się aktualizacja 2.02 do gry Cyberpunk 2077.

Tym razem deweloperzy postanowili skupić się na wyeliminowaniu błędów występujących podczas misji oraz pomniejszych bugów. Oto lista najważniejszych usprawnień, które zostaną wprowadzone do gry wraz z aktualizacją 2.02:

  • V nie będzie już ginąć podczas wsiadania do AV-ki w misji Spójrz na te miasto z góry
  • Naprawiono zablokowane drzwi uniemożliwiające wejście do Black Sapphire w misji Interregnum
  • Naprawiono błąd występujący po aktualizacji 2.01, polegający na obniżeniu poziomu wszczepów do Generacji I
  • Zbalansowano licznik czasu w misjach kurierskich
  • Naprawiono efekty pasywne za zdobycie umiejętności

Dodatkowo twórcy w dalszym ciągu pracują nad rozwiązaniem problemu związanego z brakiem premii za zakup gry Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. O co dokładnie chodzi? Otóż użytkownicy konsoli Xbox Series S|X nie otrzymali jednego z bonusów, czyli auta Quadra Sport R-7 „Vigilante”. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie pomocy technicznej, deweloperzy nawiązali bliską współpracę z firmą Microsoft, w celu szybkiego znalezienia przyczyny błędu i jego wyeliminowania.

Od 26 września możecie już zagrać w dodatek Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (którego recenzja pojawiła się niedawno na naszym portalu). Rozszerzenie jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach najnowszej generacji.

Scroll to Top