Cyberpunk 2077: dzisiaj wystartowała nowa gra forumowa

Cyberpunk2077 forumowa gra nomad

Po której stronie w tej wojnie staniesz?

Oczekiwanie na premierę Cyberpunka 2077 CD projekt Red wypełnia podsycaniem ognia wokół tytułu. Fora i fanpage w social mediach pełne są potwierdzonych informacji, przecieków z gameplay’u oraz domysłów. Dzisiaj CD Projekt Red postanowiło jeszcze bardziej urozmaicić korzystanie z oficjalnego forum poprzez uruchomienie forumowej gry.

Aby zagrać należy założyć profil na forum a następnie wybrać jedną z frakcji – Streedkid, Corpo lub Nomad. Musimy się również uzbroić i tylko od nas zależy czy chcemy stać się specjalistami z jednej dziedziny czy korzystać będziemy z nieograniczonego arsenału. Jedynym ograniczeniem jest możliwość schowania dwóch ze wszystkich posiadanych broni.

Gdy jesteśmy gotowi do walki musimy znaleźć przeciwnika. Może to być nasz znajomy lub ktoś całkiem obcy dostępny w forumowym rankingu. System walki składa się z planowanych przez nas wcześniej sześciu ataków i sześciu obron. Jeśli zostaniemy zaatakowani możemy sprawdzić widoczną broń naszego przeciwnika i obrać odpowiednią taktykę.

Rozgrywka kończy się po sześciu rundach zwycięstwem (jeśli nasz przeciwnik padnie), przegraną (jeśli to my okażemy się słabsi) lub remisem (gdy żaden z walczących nie skończy na deskach). W przypadku, gdy do akcji wkroczyć będzie musiała Trauma Team ze swoją pomocą medyczną, walkę wygrywa ten kto przeżyje.

Cyberpunk 2077 trafi w ręce graczy już 10 grudnia, a oficjalne godziny premiery na całym świecie możecie sprawdzić TUTAJ.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top