Co nowego w PlayStation Store (7 grudnia – 13 grudnia)

Spokojny tydzień z jedną dużą premierą.

8 GRUDNIA

Destiny 2 (PS5) – pierwszoosobowy action-RPG od studia Bungie. Rozgrywka zawiera elementy MMO, pozwala na dołączanie do klanów i rywalizację PvP. Poprzez wykonywanie zadań gracz popycha fabułę do przodu i rozwija swoją postać, której może wybrać jedną z trzech klas.

Monster Sanctuary (PS4) – dwuwymiarowe action-adventure stworzony przez Moi Rai Games. Gracz tworzy swoją drużynę potworków z różnymi umiejętnościami, aby za jej pomocą powstrzymać wroga, chcącego zniszczyć równowagę w przyrodzie.

Puyo Puyo Tetris 2 (PS4) – logiczno-zręcznościowa produkcja Segi. To kontynuacja wariacji na temat Tetrisa. Dodatkowo zawiera tryb fabularny z komiksową oprawę graficzną.

9 GRUDNIA

Unto the End (PS4) – platformówka od 2 Ton Studios. Przemierzając minimalistyczny świat, gracz ma za zadanie poprowadzić głównego bohatera do domu. Na drodze czekają go niebezpieczeństwa, walki na miecze czy poszukiwania artefaktów.

10 GRUDNIA

Brigandine: The Legend of Runersia (PS4) – strategia turowa-RPG od Matrix Software. Sześć państw walczy ze sobą o władzę nad kontynentem. Bitwy odbywają się na mapach pokrytych heksami. Gracz musi zarządzać swoimi wojskami i zapasami przed oraz w trakcie starć.

Cyberpunk 2077 (PS4) – action-RPG stworzony przez CD Project RED. Opiera się na papierowym systemie i współpracy z jego twórcą – Mike’iem Pondsmithem. Produkcja stawia na dużą dowolność w prowadzeniu przygody. Chyba już nie przesuną premiery.

Dokapon UP! Mugen no Roulette (PS4) – gra planszowa Dokapon od Sting. Poza klasyczną grą, produkcja zawiera party-game i tryb fabularny z elementami rozwoju postaci.

Japanese Rail Sim: Journey to Kyoto (PS4) – symulator kolejki wyprodukowany przez Sonic Powered. Jako maszynista gracz odwiedzi dwie piękne linie kolejowe: Kurama i Eizan. 

Spice and Wolf VR 2 (PS4) – interaktywna opowieść od SpicyTails stworzona na podstawie opowiadań Isuny Hasekury. Jest to spokojna historia o dwóch wilko-dziewczynach prowadzących łaźnię.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top