Cyberpunk 2077: męski V może mieć romans z Judy

romans z judy sex cyberpunk 2077

Moderzy ostro rozpracowują Cyberpunka 2077. Właśnie odkryli, że grając męską postacią V, można mieć romans z Judy.

Gdy Cyberpunk 2077, po wielokrotnie przekładanej premierze, nareszcie się ukazał, gra wydawała się okrojona z wielu zapowiadanych opcji. Za wersję na PC zabrali się więc moderzy, którzy z ogromnym zapałem wprowadzają swoje zmiany, ingerując w inteligencję NPCów lub zmieniając ustawienia kamery. Teraz okazało się, że odkryli sposób, aby wdać się w romans z Judy Alvarez, sterując przy tym męską wersją V.

UWAGA NA SPOILERY

Judy jest postacią homoseksualną, więc romantyczną relację można nawiązać jedynie grając kobiecą V. Okazuje się jednak, że twórcy z początku dopuszczali również inną możliwość. Moderzy, poprzez zmianę w kodzie gry, odkryli nagrane linie dialogowe wypowiadane męskim głosem wraz z filmikiem, na którym widać męskie ręce głównego bohatera podczas miłosnego zbliżenia. Romans z Judy jako mężczyzna był więc planowany.

CD Projekt RED odpiera jednak oskarżenia o wycinanie zawartości.

Z produkcyjnego punktu widzenia, dla naszego zespołu lokalizacyjnego było po prostu wygodniej i łatwiej nagrać wszystkie linie dialogowe z oboma głosami. Dzięki temu uniknęliśmy konieczności dodatkowych nagrań, gdyby okazało się, że omyłkowo coś zostało pominięte.

Od samego początku wizja artystyczna określała, że jedynie żeńska postać V może mieć romans z Judy. Nie wycięliśmy opcji męskiego romansu.

CD Projekt Red dla Eurogamer.net

Krótko mówiąc, bez sztuczek nie zdobędziecie Judy jako mężczyzna. Cyberpunk 2077 oferuje jednak wiele innych opcji nawiązania miłosnych relacji. Na forach internetowych trwają gorące dyskusje, czy lepsza jest Judy, czy Panam. A Wam ktoś wpadł w oko? Dajcie znać w komentarzach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top