Prace nad Dying Light 2 wciąż trwają

Kadr z gry Dying Light 2

Kolejne informacje na temat gry będą pojawiać się w 2021. Czy data premiery Dying Light 2 zostanie wkrótce ujawniona?

Nie da się ukryć, że Dying Light 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2021 roku. Na obecną chwilę wiemy jedynie, że prace nad sequelem gry Techlandu wciąż trwają, a jego premiera została już raz przesunięta. Nowa data premiery Dying Light 2 wciąż jest jednak nieznana.

Ostatnio twórcy z okazji Nowego Roku na oficjalnym profilu gry na Twitterze podzielili się wpisem z życzeniami. Ogłosili również, że powinniśmy przygotować się na rok 2021. Trudno interpretować te słowa w jednoznaczny sposób, ale wielu graczy podejrzewa, że zostanie wreszcie poznamy datę premiery. 

Wpisy w sekcji komentarzy zdają się potwierdzać tę teorię. W odpowiedzi na zniecierpliwione komentarze, osoby prowadzące profil postawiły sprawę jasno – w tym roku pojawią się konkretne informacje na temat gry.

Na koniec jeszcze przypomnijmy – Dying Light 2 jest pierwszoosobową grą akcji, osadzoną w post apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. To kontynuacja produkcji, która zadebiutowała w 2015 roku. Sequel zaoferuje nam zarówno fabularny tryb dla jednego gracza, jak i zabawę w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Akcja gry ma dziać się piętnaście lat po wydarzeniach z części pierwszej, w innym miejscu mianowicie w pewnej, nieznanej z nazwy europejskiej metropolii. 

W sequel produkcji Techlandu zagrają szczęśliwi posiadacze komputerów osobistych, konsoli PlayStation 5 lub Xbox Series X.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top