Cyberpunk 2077: nowe ujęcia Night City i jego mieszkańców

Już 19 listopada CD Project RED wyemituje kolejne Night City Wire. Aby osłodzić oczekiwanie, studio wypuściło krótkie nagranie z gry prezentujące Night City.

CD Projekt RED nie zwalnia. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to już 10 grudnia na rynek wyjdzie najnowsze dzieło RED-ów, czyli Cyberpunk 2077. W międzyczasie studio sukcesywnie podkręca atmosferę, udostępniając coraz to nowe informacje czy materiały z rozgrywki. Tym razem za pośrednictwem Twittera postanowili zapoznać nas z głównym miejscem akcji, czyli Night City, i jego mieszkańcami. 

To niebezpieczne i nowoczesne miasto prezentuje się wspaniale. Telebimy, reklamy, billboardy, szemrane dzielnice, a w tym wszystkim bohaterowie, którzy są równie barwni i różnorodni jak miejsce, w którym mieszkają.

Dodatkowo pokazano kreator postaci, w którym możemy dostosować nie tylko rozmiar przyrodzenia (o czym wiemy już od dosyć dawna), ale także takie detale jak kształt zębów czy długość paznokci!

Dodatkowo już wkrótce studio udostępni kolejne Night City Wire, które będzie poświęcone Johnny’emu Silverhandowi. Przypomnijmy, że ta postać, w którą wciela się Keanu Reeves, będzie naszym towarzyszem. Tym ciekawszym, że istniejącym w formie „cyfrowego ducha”. Nie będzie więc w stanie fizycznie nam pomóc, ale zawsze posłuży radą. Dla większego zainteresowania CD Projekt RED na oficjalnym profilu gry na Facebooku ujawniło, że nasz ulubiony rockman miał wczoraj urodziny. Skończył 32 lata, czyli urodził się 16 listopada 1988 roku.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalnego Twitcha RED-ów już 19 listopada o godzinie 18:00. A my postaramy się Wam jak najszybciej przekazać, czego dowiemy się podczas emisji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top