Cyberpunk 2077: opublikowano zaginiony utwór zespołu SAMURAI

Cyberpunk 2077 gdzie jest Johnny Silverhand

Black Dog to ostatnia piosenka, którą Johnny Silverhand wykonał przed zaginięciem.

CD Projekt RED udostępnił najnowszy utwór, który wejdzie w skład soundtracku do Cyberpunk 2077. W grze wykonywany przez grupę SAMURAI, której wokalistą był Johnny Silverhand (w tej roli Keanu Reeves), w rzeczywistości nagrany został przez muzyków ze szwedzkiej kapeli punkrockowej, Refused. Jest to kolejny kawałek z coraz bardziej okazałej playlisty Cyberpunk 2077, gdzie obok kilku innych piosenek zespołu SAMURAI usłyszeć możemy również utwór zespołu Yankee and the Brave (w rzeczywistości wykonywany przez rapperów z Run the Jewels).

Johnny Silverhand po powrocie z wojny bunt przeciwko systemowi wyrażał poprzez muzykę swojego zespołu SAMURAI. Według pogłosek Johnny został zastrzelony podczas szturmu na główną siedzibę Arasaki w Night City. Jego ciała jednak nigdy nie odnaleziono, a ludzie nadal wierzą, że żyje w ukryciu, szykując się do rewolucji.

Ostatnim utworem nagranym przed Johnnego jest Black Dog i, jak piszą sami Redzi:

Zaczęło się od plotek, fragmentów układanki wiodącej do skarbu.

Poszukiwania, choć trudne, nie były daremne — odnaleziono zaginiony przed laty utwór.

https://www.cyberpunk.net/pl/news/36635/samurai-refused-black-dog
SAMURAI – Black Dog

CD Projekt Red świetnie radzi sobie z marketingiem, budowaniem napięcia oraz doprowadzaniem fanów do szału ciągłym opóźnianiem Cyberpunka 2077. Najnowsza data premiery to 10 grudnia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top