Cyberpunk 2077 w złocie. Redzi uzyskali certyfikację i uruchomili produkcję płyt z grą

Cyberpunk 2077 – postać z gry (Keanu Reeves) trzymająca złotą płytę

Nie ma już mowy o kolejnych opóźnieniach.

Niedawno informowałyśmy o crunchu, czyli pracy w soboty, jaki CD Projekt Red narzucił na zespół z powodu nadchodzącej premiery gry Cyberpunk 2077. Przypominamy, że klimatyczny RPG ma zadebiutować na ogólnoświatowym rynku już 19 listopada 2020, czyli już za 45 dni. Wielu graczy obawiało się kolejnego, trzeciego już, przełożenia terminu premiery, jednak zamiast tego doczekaliśmy się pozytywnych informacji.

Dziś Redzi pochwalili się, że Cyberpunk 2077 pokrył się złotem i uzyskał certyfikację na konsole Xbox i PlayStation, dzięki czemu rozpoczęła się już produkcja płyt z grą na obie platformy. 

Na ten moment wersja gry na komputery osobiste ukaże się jedynie w formie cyfrowej. W sklepach można znaleźć pudełka z okładką gry za cenę niespełna 30 złotych, ale nie zawierają one płyty, a jedynie kod zniżkowy na wspomnianą kwotę do wykorzystania przy zakupie edycji niefizycznej.

W związku z ogłoszeniem złotego statusu gry akcje firmy skoczyły, a w szczytowym momencie cena za pojedynczą wynosiła 410 zł. Porównując dzisiejsze dane do piątkowych, można zauważyć aż trzyprocentowy wzrost. Specjaliści szacują wartość spółki na 39 miliardów złotych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top