Daemon X Machina za darmo w Epic Games Store

Daemon X Machina, na obrazku ciemnie tło i robot na środku

W ostatni czwartek w ramach cotygodniowej darmowej oferty Epic Games Store otrzymaliści postapokaliptyczne Daemon X Machina.

Po dostępnej do niedawna bezpłatnie Relikcie nie został już w Epic Games Store ślad (chyba że w Waszych bibliotekach). Przedwczoraj w regularnej, cotygodniowej promocji pojawił się nowy tytuł. Tym razem mamy do czynienia z grą akcji, którą możemy rozgrywać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi. Produkcja ukazała się na rynku we wrześniu 2019 roku na Nintendo Switch, ale na PC zawitała dopiero w lutym 2020, zdobywając całkiem spore zainteresowanie (i prawie 5 tysięcy recenzji na Steamie). Niestety nie zawiera polskiej lokalizacji. Mowa bowiem o Daemon X Machina, która będzie dostępna bezpłatnie w Epic Games Store do 3 lutego.

Daemon X Machina jest grą akcji TPP stworzoną przez studio Marvelous Entertainment. Akcja toczy się w świecie zniszczonym przez kosmiczną katastrofę, w której Księżyc podzielił się na połowy. Jedna z nich runęła na Ziemię i doprowadziła ludzkość na skraj zagłady. Jednocześnie na planecie zaczęła pojawiać się niespotykana tu dotąd substrancja, Femto. Okazała się dobrym i wydajnym źródłem energii, a zarazem sprawiała, że ludzie, którzy mieli z nią kontakt, zyskiwali niecodzienne zdolności. Ze względu na osobliwe działanie Femto ludzie zaczęli toczyć wojny o kontrolę nad jej zasobami. Aby w tym wszystkim ochronić najmniej winnych, czyli cywili, stworzono Ovale – terny, które zajmowali żółnierze za sterami mechów, by toczyć kolejne walki. Jednym z tych wojowników możesz zostać właśnie Ty, jeśli zagrasz w Daemon X Machina.

Cena gry w dniu premiery wynosiła 214,99 złotych. Wydaje się więc, że za darmo warto dać jej szansę.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top