Relicta za darmo w Epic Games Store

Screen z gry Relicta, bohaterka za pomocą swoich dwóch grawitoelektromagnetycznych rękawic tworzy pola grawitacyjne i magnetyczne, jedno czerwone, drugie niebieskie, Relicta za darmo Epic

Już od dzisiaj możecie dorwać za darmo kolejną grę – Relicta będzie dostępna w Epic Games Store przez tydzień.

W zeszłym tygodniu Epic uraczył nas darmową strategią, teraz przyszła pora na platformówkę pełną zagadek. Od dzisiaj w Epic Games Store czeka na Was, oczywiście za darmo, Relicta. Możecie odebrać ją do 27 stycznia do godziny 17:00.

Produkcja studia Mighty Polygon to gra z perspektywy pierwszej osoby z różnymi zagadkami, bazująca na fizyce i kreatywnym użyciu  grawitacji. Baza Chandra, ukryta pod powierzchnią Księżyca, po Wojnie została całkowicie zapomniana. Nasza protagonistka, genialna pani fizyk, będzie musiała się z niej wydostać. Badania prowadzone na Chandrze mogą doprowadzić do przełomu – ale ich ujawnienie wiąże się z ogromnymi konsekwencjami. W niebezpieczeństwie znajduje się bowiem córka głównej bohaterki.

Chociaż to zagadki grają tu pierwsze skrzypce, twórcy zadbali również o rozbudowanie nieco historii uniwersum, w którym toczy się akcja gry. Relicta rozgrywa się w 2120 roku. Podczas rozwiązywania łamigłówek musimy odkryć tajemnicę księżycowej bazy. Naszym zadaniem będzie również dowiedzenie się, czym dokładnie jest tajemnicza anomalia zwana Relictą.

Recenzje gry na różnych stronach są w większości pozytywne. Gracze i graczki szczególnie chwalą sobie wysoki poziom trudności zagadek. Jeżeli lubicie serię Portal, której obie części recenzowałyśmy na naszej stronie, Relicta również powinna przypaść Wam do gustu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top