Darkest Dungeon za darmo w Epic Games Store

Darkest Dungeon logo

Kolejna promocja w Epic Games Store i kolejna darmowa gra. Tym razem padło na świetne Darkest Dungeon.

Przecieki ponownie się sprawdziły i dziś o 17 w ramach świątecznej akcji Epic Games Store otrzymaliśmy nową darmową grę w postaci Darkest Dungeon. Za stworzenie jej odpowiada kanadyjskie studio Red Hook, a została wydana na liczne platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation Vita, iOs, Xboksa One i Switcha.

Darkest Dungeon to mroczne turowe RPG w świecie fantasy z elementami horroru. Inspiracją twórców była twórczość H.P. Lovecrafta. Głównym miejscem akcji są ruiny starej posiadłości oraz ciągnące się pod nią lochy, nad którym zapanowały siły ciemności. Sprowadził je ostatni właściciel tych ziem, którego historię poznajemy w trakcie rozgrywki wraz z genezą rezydującego tam zła.

Darkest Dungeon nie jest jednak jedyną gratką, którą Epic Games Store przygotowało dziś dla użytkowników. Za darmo dostępny jest również dodatek do gry – Darkest Dungeon: The Musketeer – w którym znajdziemy nową klasę postaci. Do tej pory była ona dostępna jedynie dla osób, które dorzuciły się do zbiórki na Kickstarterze. Poza tym za jedyne 6,8 złotych można dokupić także rozszerzenie The Color of Madness

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top