Darmowe DLC do Battlefield 4 przez weekend – do 19 sierpnia

Żołnierz z okładki gry Battlefield 4

W związku z nadchodzącą premierą kolejnej odsłony strzelanki możecie zagrać w darmowe DLC do Battlefield 4. To część kampanii promocyjnej kolejnej odsłony.

Pojawiła się bardzo przyjemna akcja weekendowa. Od teraz do 19 sierpnia (czyli środy o 19.00 czasu polskiego) możecie pobrać i wypróbować darmowe DLC do gry Battlefield 4. W związku z tym, na Steamie obniżona została całkowicie cena dodatku Battlefield 4 Weapon Shortcut Bundle. Pozwala on (jak nazwa wskazuje) na szybsze odblokowywanie broni. 

Na platformie Valve możecie też pobrać za darmo trzy pakiety mapOperacje SpołecznościoweNocne Operacje oraz Klasyczne Operacje. Na Originie natomiast również możecie pobrać darmowe dodatki, w tym wypadku będą to: Chińska NawałnicaNocne Operacje oraz Operacje Społecznościowe. 

Po tym weekendzie z darmowym DLC czeka nas jeszcze weekend z całą grą Battlefield 4, ale o tym w przyszłości. Jeżeli jednak chcecie pograć w inną część strzelanki już teraz, to przypominamy! W ramach abonamentu Amazona dostępny jest Battlefield 5 za darmo.

Akcja jest związana z kampania promocyjną nadchodzącej kontynuacji, czyli Battlefield 2042. Produkcja trafi do sprzedaży już 22 października. Trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Poniżej możecie też obejrzeć krótkometrażowy film „Exodus” promujący grę.

Film „Exodus” promujący Battlefield 2042.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top