Dead Rising Deluxe Remaster z nowym zwiastunem i datą premiery

Frank na motorze z nowego zwiastunu Dead Rising Deluxe Remaster.

Podczas ostatniego Capcom Next padła data premiery odświeżonej wersji znanego survival horroru. Choć na grę poczekamy do września, zwiastun rozgrywki już teraz daje wgląd w ciekawe nowości, które czekają na fanów w Dead Rising Deluxe Remaster.

W czasie ostatniego Capcom Next zaprezentowany został nowy zwiastun rozgrywki Dead Rising Deluxe Remaster. Niewątpliwie ukazał on znaczące ulepszenia graficzne na korzyść nowej wersji. Dzięki wsparciu dla 4K i 60 FPS oraz nowemu silnikowi RE ENGINE gra ma wyglądać i działać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. W tytule zaimplementowane zostały m.in. nowe efekty świetlne. Zobaczymy inteligentniejsze postacie niezależne i zombie, a także możliwość celowania podczas ruchu i funkcję autozapisu. Wśród nowinek jest dużo rzeczy, na które warto czekać.

Pakiet bonusowy za zakup w przedsprzedaży dodaje dodatkowy smaczek. Oferuje bowiem kostiumy dla Franka Westa i specjalne utwory muzyczne do odtworzenia w centrum handlowym. Co ciekawe, do gry trafią polskie napisy. To duży ukłon w stronę polskich graczy. Znacznie mniej uprzejmym, a wręcz budzącym oburzenie „ukłonem” jest zaś cena produkcji. Cena podstawowej wersji w Polsce wyniesie 219 zł na PS5 i 229 zł na PC oraz Xbox Series X|S. Wersja Digital Deluxe kosztować nas zaś będzie zawrotne 269 zł. Czy to dużo? Zwykle mówimy, że to kwestia dyskusyjna, ale w tym przypadku – zdecydowanie dużo! Zwłaszcza, że to przedsprzedaż, więc spodziewać się można, iż te ceny w przyszłości jeszcze wzrosną. Więcej o tym pisaliśmy w ostatnim newsie na temat wyceny Dead Rising Deluxe Remaster właśnie. W skrócie powiedzieć możemy, że osoby odpowiedzialne za wycenę gier na polski rynek mają zdecydowanie lepsze zdanie na temat naszych portfelów niż my.

Ceny szokują, ale myślimy, że i tak znajdą się osoby, którym nie przyćmi to radości z pojawienia się remastera. Na platformie Steam ukaże się on już 19 września, ale już teraz można zakupić tytuł w przedsprzedaży.

Scroll to Top