Jest szansa, że pojawi się nowy zwiastun Death Stranding 2 na Tokyo Game Show 2024

Na obrazku znajduje sie postąc z gry death stranding. Jest to brunet z włosami do ramion. Na twarzy ma makijaż przypominający ten z zespołu KISS. Nosi pomarańczową, metalową zbroję, za której wyłania się metaliczny wąż lub macka. Ewidetnie celuje on w nas lub skanuje.

Fani mają nadzieję, że w trakcie Tokyo Game Show 2024 twórcy zaprezentują nowy zwiastun Death Stranding 2: On The Beach. Kojima Productions potwierdziło swój udział.

Hideo Kojima na pierwszym w tym roku State of Play pochwalił się pierwszym zwiastunem Death Stranding 2: On the Beach. Ostatnio japoński deweloper poinformował, że prace nad produkcją cały czas trwają. Miesiąc temu studio zakończyło już zdjęcia oraz nagrania z udziałem aktorów. Teraz deweloperzy zajmą się między innymi dostosowywaniem poziomu trudności, balansowaniem rozgrywki oraz poprawą ogólnej przejrzystości. Możliwe, że więcej informacji na temat Death Stranding 2 otrzymamy już niebawem na Tokyo Game Show 2024. Kojima Productions potwierdziło na swoim profilu X, że na wspomnianych targach znajdzie się ich stanowisko. Na nim dostępne będą gadżety zarówno dla fanów studia, jak i serii Death Stranding.

Po pięciu latach nieobecności na targach ma również pojawić się stoisko Sony. Jest szansa, że japońska korporacja wraz z Kojimą przygotują coś dla fanów gry. Warto tu przypomnieć, że tytuł zmierza tylko i wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami najnowsza produkcja Kojima Productions ma zadebiutować na rynku w 2025 roku. Dokładna data premiery Death Stranding 2 nie jest jeszcze znana. Na ten moment nie podano także więcej szczegółów na temat rozgrywki.

A jeśli poszukujecie nowych gier akcji, to zapraszam do przeczytania naszego rankingu najciekawszych gier z tego gatunku, które mają ukazać się do końca 2024 roku. 

Scroll to Top