Deathloop – szczegóły premiery na PlayStation 5

Gra na PlayStation 5 z pętlą czasową, w której śmierć kroczy bohaterowi po piętach – to może być tylko Deathloop.


Deathloop oferuje wiele możliwości na dokonanie swojego oraz cudzego żywota. Podczas wczorajszego showroomu Sony było nam dane obejrzeć kolejny trailer tej produkcji, w którym zaprezentowano naprawdę obiecująco wyglądające fragmenty rozgrywki. Dynamiczna akcja, śmiercionośne bronie i… dziwni ludzie w jeszcze dziwniejszych maskach

W zwiastunie dostajemy również kawałek fabuły, która nie będzie tutaj bez znaczenia. Wszystko w końcu będzie się kręciło wokół jednego – jak przerwać pętlę czasową, w której utknął nasz protagonista. Brzmi dobrze, szczególnie jeśli dodamy sobie nieustannie ścigającego nas zabójcę, który nie zatrzyma się, póki nas nie dopadnie. 

Gra Deathloop pojawi się w drugim kwartale 2021 roku i dostępna będzie na PlayStation 5 oraz PC. Jest to dość spore opóźnienie w porównaniu z informacjami podanymi na czerwcowym pokazie o premierze tytułu wraz z wejściem nowej konsoli Sony na rynek. Twórcy tłumaczą je jednak pandemią i utrudnieniami przy pracy nad grą z domów. Oby dłuższe oczekiwanie pozwoliło wyeliminować z gry wszelkie glitche i niedoróbki.

Autorka: Patrycja “Adara” Kulpicka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top