Football Manager 2020, Watch Dogs 2 oraz Stick It To The Man! za darmo na Epic Games Store

Czas na zabawę cudzymi myślami, rzuty karne i hakowanie!


Tym razem Epic Games Store udostępniło aż trzy tytuły za darmo: Stick It To The Man!, Football Manager 2020 oraz Watch Dogs 2.

* * *

W Stick It To The Man! wcielamy się w testera kasków, który po dość dziwnym wypadku budzi się i odkrywa, że z jego głowy wystaje różowa macka.

Nasz bohater Ray szybko odkrywa nietypowe zastosowania nowej części ciała – może czytać, a nawet przemieszczać myśli innych ludzi.

Niestety, specyficzna przypadłość protagonisty przyciąga uwagę agentów tajemniczej organizacji i człowieka znanego jako The Man…


Poznaj stu interesujących NPC-ów, manipuluj ich myślami i dobrze się baw w tej kreskówkowej grze przygodowej.

* * *

Football Manager oferuje nam karierę managera klubu piłkarskiego. Podejmuj decyzje w czasie rzeczywistym, planuj manewry drużyny i zaprowadź ją do zwycięstwa! Cóż, fani piłki nożnej wreszcie dostali coś dla siebie.


* * *

Macie ochotę na trochę hakerskiej adrenaliny? To właśnie proponuje Watch Dogs 2, w którym wcielamy się w Marcusa Hollowaya, hakera z grupy Dedsec. Jej członkowie lubią dobrą zabawę i nie szczędzą jej sobie, ale ich głównym celem jest walka z ctOS, czyli Centralnym Systemem Operacyjnym.
Dwójka ma łagodniejszy, mniej ponury klimat od poprzedniczki, więc jeśli pierwsza część okazała się dla Was zbyt mroczna, nowa darmówka od Epic Games Store może być strzałem w dziesiątkę, szczególnie, że oferuje nie tylko tryb single-player, ale także rozgrywkę sieciową ze znajomymi.

* * *

Wszystkie trzy tytuły będą dostępne za darmo w Epic Games Store od 17 do 24 września do godziny 17.

Autorka: Bogumiła Bruś

1 thought on “Football Manager 2020, Watch Dogs 2 oraz Stick It To The Man! za darmo na Epic Games Store”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top