GTA VI – ruszyła przedsprzedaż… niezapowiedzianej gry

Dwa sklepy internetowe zamieściły GTA VI w swojej ofercie. Gra nie została jednak oficjalnie ogłoszona. Nie ma jej nawet na stronie Rockstar.


Po sukcesie GTA V, Grand Theft Auto VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji na PlayStation. Widać to chociaż po ilości graczy w GTA Online, które ciągle jest aktualizowane pod kątem nowej zawartości. Pomimo przecieków i informacji postronnych – jak chociażby pozycja GTA 6: Mexican Man w CV pewnego aktora na IMDb – Rockstar skąpi informacji. Prawdę mówiąc, nie podał jeszcze żadnej.

Dwa dni po tym, jak Shawn Fonteno, aktor Franklina z Grand Theft Auto V, poprosił fanów, by „dali Rockstar szansę” (wyjaśniając, że nowa gra potrzebuje jeszcze czasu), GTA VI pojawiło się w przedsprzedaży w dwóch sklepach internetowych: Gamivo i Kinguin. Kosztuje kolejno 230,07 zł oraz 225,63 zł, a obie strony zapewniają, że mimo braku oficjalnej daty (i, szczerze mówiąc, jakiejkolwiek zapowiedzi), kod gry zostanie dostarczony klientom tuż po premierze.

Żadna ze stron nie jest oficjalnym sprzedawcą, a portalem, przez który użytkownicy mogą sprzedawać kody do gier. Warto zaznaczyć że kody te często bywają zhakowane lub nieprawdziwe. Co ciekawe, pozycja Grand Theft Auto 6 GTA 6 PRE-ORDER Rockstar Social Club CD Key na Gamivo ma sporą ilość pięciogwiazdkowych opinii – ciężko jednak ustalić czy są one fałszywe, czy napisane przez niecierpliwych fanów.

Pamiętajmy, że oficjalna strona Rockstar nie ma żadnej informacji o potencjalnym GTA VI

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top