Disco Elysium: Final Cut – otrzymamy pełny dubbing i nową zawartość

głowne postacie z gry, między nimi napis - tytuł Disco Elysium, w tle posąg jeźdźca na koniu

Jedna z najlepiej ocenianych gier 2019 roku zostanie wydana w ulepszonej wersji.

Niedawno pisałyśmy o tajemniczym teaserze, który pojawił się na stronie estońskiego studia ZU/AM, odpowiedzialnego za powstanie Disco Elysium. Teraz przychodzimy z kolejnymi dobrymi wiadomościami – twórcy zapowiedzieli nowe, udoskonalone wydanie ich debiutanckiej produkcji.

Będzie ono miało formę darmowej aktualizacji dla posiadaczy podstawowej wersji gry, natomiast ci, którzy jej jeszcze nie mają, będą mogli zakupić Disco Elysium: Final Cut w postaci samodzielnego produktu.

Datę wydania ustalono na marzec 2021 roku. W pierwszej kolejności gra pojawi się na PC, na platformach Steam, GOG i Epic Games Store. Później zadebiutuje na konsolach – PlayStation 4 i PlayStation 5.

Disco Elysium: Final Cut ma oferować pełne udźwiękowienie dialogów – jest to duży wyczyn, z uwagi na to, że produkcja ta, będąca izometrycznym RPG, zawiera naprawdę ogromną ilość tekstu. W podstawowej wersji dubbing posiadały tylko nieliczne linie dialogowe. Twórcy zapowiadają też, że wprowadzą nowe zadania i obszary do eksploracji.

https://www.youtube.com/watch?v=4-IaDne1Nyk&feature=emb_title

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top