Don’t Starve – aktualizacja już 24 września!

Znacie Don’t Starve Together? Znacie? To czytajcie!

 

Niedawno pisałyśmy o zapowiedzi Don’t Starve: Newhome – darmowej grze, którą Klei Entertainment przygotowuje na urządzenia mobilne. Jednak twórcy nie próżnują również przy stacjonarnej wersji.

Już 24 września możemy spodziewać się odświeżenia jednej z postaci w Don’t Starve Together – tym razem będzie to Wigfrid. Jest ona aktorką, śpiewaczką operową, odgrywającą rolę dziewczyny-Wikinga, typową postacią specjalizującą się w walce – odzyskuje zdrowie i poczytalność przy zabijaniu przeciwników. W zamian może jeść tylko mięso, co może z kolei stwarzać liczne problemy żywieniowe, jednak i tak wielu graczy uważa ją za jedną z silniejszych postaci w grze.

Przy okazji wspomnianej aktualizacji nie tylko dowiemy się więcej o postaci Wigfrid, ale także zyska ona nowe funkcjonalności. Walka będzie jej teraz dawać tak zwaną Inspirację – im silniejszy przeciwnik, tym więcej punktów. Dzięki temu będzie można korzystać z nowych piosenek. Pojawi się także dotąd nieobecna zakładka Stagecraft crafting, z poziomu której będzie można tworzyć wspomniane piosenki. Dzięki wysokiemu poziomowi Inspiracji Wigfrid będzie mogła wykonywać do trzech zdolności na raz, co oczywiście będzie ten wskaźnik obniżało. Będzie to ciekawy rodzaj wsparcia dla drużyny w Don’t Starve Together.

Jak zwykle będzie też udostępniony nowy filmik krótkometrażowy. Więcej szczegółów na forum Klei lub Steamie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top