Czy powrót do przeszłości się opłaca? Remaster Mass Effect nadchodzi!

W sklepach pojawiła się możliwość zakupu trylogii Mass Effect z nową okładką.

 

Plotki z ostatnich miesięcy o ulepszonej wersji kosmicznego FPS-a – Mass Effect – zostały potwierdzone. Według słów dziennikarza Jeffa Grubba, który podzielił się informacją o nadchodzącym remasterze, nie powinniśmy się jednak spodziewać szczególnych zmian pod względem silnika graficznego oraz samej rozgrywki.

Występuje wiele
wątpliwości w kwestii dokładnej daty premiery gry. Głównym czynnikiem możliwego opóźnienia może być obecna pandemia. Wiele źródeł utrzymuje, że zapowiedź pojawi się już początku października, a premiera zaledwie parę tygodni później. Poprawiona trylogia Mass Effect ma być dostępna na platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dla osób, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z grą, przypominamy, że
Mass Effect przedstawia nam postać komandor(a) Shepard, za której/którego pośrednictwem gracz decyduje o losach całej galaktyki.

Pamiętajmy też, że
Electronic Arts oferuje nam remastertrylogii, a nie remake. Oznacza to, że otrzymamy tę samą fabułę, ale z szansą na ulepszenie grafiki i rozgrywki w oparciu o współczesne możliwości podzespołówdo komputerów i konsol. Remake zaś jest całkiem nową grą, która bazuje na pierwowzorze i może korzystać z już wcześniej wykreowanego uniwersum.


Ostatnio wyszło także na jaw, że
Mass Effect Trilogy było dostępne przez pewien czas w portugalskim sklepie internetowym GamingReplay. Okazało się to jednak pomyłką i sprzedawcy usunęli możliwość zakupu. Natomiast dzięki jednemu z użytkowników Twittera wiemy, jak wyglądało tymczasowe pudełko i ile mniej więcej może kosztować nowe wydanie trylogii.

Co sądzicie o takim ożywieniu serii Mass Effect?

Autorka: Neron

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top