Don’t Starve Together – Forgotten Knowledge jako nowa aktualizacja!

Kadr z gry Don't Starve Together, trzy postacie wyruszają w głąb jaskini

Kto nie zdążył zainstalować bety Forgotten Knowledge, niech się nie martwi. Najnowsza aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich!

 

Wygląda na to, że kawałek księżyca, który rozbił się na oceanie, nie tylko stworzył Wyspę Lunarną, ale przebił się też do jaskiń poniżej i odsłonił wcześniej zamknięte przejścia, które nie zostały jeszcze odkryte przez naszych Ocalałych. Jakie starożytne sekrety mogą być tam przechowywane?


Tak Klei Entertainment zapowiada Forgotten Knowledge. W nowej aktualizacji znajdziemy, tak jak pisałyśmy już ostatnio, dwa nieznane wcześniej biomy: Lunar Grotto oraz Ancient Archive. W tym pierwszym można będzie napotkać specyficzne grzybodrzewa lunarne, grzybognomy, kretoperze oraz inny rodzaj lightbulbów niż dotychczas. Dużo więcej odkryjemy w biomie Ancient Archive – ale tam również będzie można dużo więcej zyskać.

Ekran hosta został ulepszony – teraz nie ma limitu na zapisy, producenci w końcu dali też możliwość włączenia jaskiń w dowolnym momencie gry. Prócz tego mamy również wydarzenie halloweenowe – Hallowed Nights, a w nim między innymi jest znowu dostępny Mad Science Lab oraz nowe skórki.

Więcej szczegółów na temat Forgotten Knowledge znajdziecie na forum producenta. Wraz z aktualizacją Klei udostępniło filmik, z którego można wyczytać wiele ciekawych rzeczy, spróbujcie sami!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top