Pierwsze godziny Dragon’s Dogma 2 za darmo. Okazja jest ograniczona czasowo

dragon's dogma 2 kategoria wiekowa, zdjęcie podzielone jest na trzy części i na każdej z tych trzech części znajduje się postać, po lewej stronie znajduje się kobieca postać z rasy beastren, która ubrana jest w jasne ubrania, w sukienkę, na głowie nosi długą chustę, na środku znajduje się rycerz, a przed jego klatką piersiową znajduje się płonące serce, z kolei po prawej stronie znajduje się brązowowłosa łuczniczka, w dolnej części obrazka, znajduje się tytuł gry

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Dragon’s Dogma 2, mamy dla Was świetną wiadomość – darmowa wersja próbna gry już czeka.

Dragon’s Dogma 2 było zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier gier RPG. Choć produkcja przypadła do gustu wielu graczom, nie obyło się bez kontrowersji. Jeśli nie jesteście jednak zapoznani z tytułem, jego recenzja pojawiła się także na naszym portalu. Zapraszamy więc do zapoznania się z nią. Po przeczytaniu, możecie sami spróbować wyrobić sobie zdanie, bowiem Dragon’s Dogma 2 otrzymało właśnie darmową wersję próbną.

Trial pozwoli nam na ogranie dwóch pierwszych godzin. Z racji, że jest to dość okrojony czas, sam Capcom poleca najpierw pobrać darmowy kreator postaci i stworzyć tam naszego bohatera, by skupić się na właściwej rozgrywce. Demo możemy odpalić już w tej chwili i będzie ono dostępne do 18 lipca. Przetestujemy grę na wszystkich platformach, na których się pojawiła. Są to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nasze postępy przeniosą się do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się ją zakupić.

Dragon’s Dogma 2 to RPG osadzone w fantastycznym świecie. Wcielamy się w Powstałego i przemierzamy ziemie oraz walczymy z wrogami. Towarzyszy nam drużyna składająca się z dwóch Pionków – postaci sterowanych przez sztuczną inteligencję. Tytuł wyróżnia się zaawansowaną technologią fizyki, którą wykorzystujemy mierząc się z potworami.

Scroll to Top