Bracia hydraulicy w akcji – dostaliśmy zapowiedź Mario & Luigi: Brothership

grafika przedstawia dwie postaci: mężczyzn z wąsami, po lewej niższy, w czerwono-niebieskim kostiumie hydraulika i czapeczce z literą M na środku, po prawej wyższego, w zielono-niebieskim kostiumie, z czapeczką z literką L na środku

Nintendo Direct przyniósł kilka ciekawych zapowiedzi – jedną z nich jest Mario & Luigi: Brothership, które zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Podczas Nintendo Direct pojawiło się sporo ciekawych gier. Niedawno pisaliśmy na stronie o zwiastunie Metroid Prime 4: Beyond. Inną produkcją, na którą powinni zwrócić uwagę fani i fanki Switcha, jest Mario & Luigi: Brothership, którego zapowiedź także ukazała się podczas wydarzenia.

Produkcja to RPG o dobrze wszystkim znanych braciach hydraulikach – Mario i Luigim. To już szósta odsłona serii Mario & Luigi. Dla wielu jest to zapewne długo wyczekiwana informacja, bowiem od premiery poprzedniej części cyklu minęło już prawie dziewięć lat.

Ciekawie zapowiada się umiejscowienie akcji gry. Concordię i jej wyspy Mario i Luigi przemierzać bowiem będą konstrukcją określaną mianem „pół statku, pół wyspy”. Wynalazek ten nazwano „Shipshape Island”. Naszym celem będzie przemierzenie wszystkich wysp w poszukiwaniu (między innymi) drogi do domu. Ze zwiastuna wynika, że kluczowa będzie dobra współpraca między braćmi. Tylko wspólnymi siłami będą w stanie pokonać różne przeszkody i zagadki środowiskowe. Nie zabraknie też klasycznego dla przygód hydraulików humoru.

Premiera Mario & Luigi: Brothership została zaplanowana na 7 listopada 2024 roku. Gra zmierza, oczywiście, na Nintendo Switcha.

Scroll to Top