Wielbiciele RPG i strategii szykujcie się! Na Epic Games Store dostaniecie za darmo grę Sunless Skies: Sovereign Edition

Zegar, a koło niego pociąg

Szukacie jakiegoś steampunkowego horroru? Jeśli tak, to wpadajcie na Epic Games Store, gdzie otrzymacie grę Sunless Skies: Sovereign Edition zupełnie za darmo.

Nie tak dawno temu odbyła się Mega Wyprzedaż na Epic Games Store. Podczas niej mogliśmy otrzymać, bez ponoszenia opłat, wiele ciekawych tytułów takich, jak Dragon Age Inkwizycja. Jednak ta promocja już się zakończyła, lecz i tak przygotowano dla nas kolejne bezpłatne produkcje. Tym razem nie lada gratka czeka na fanów steampunkowych klimatów. Od dziś możecie za darmo przypisać do swojego konta grę Sunless Skies: Sovereign Edition.

Sunless Skies: Sovereign Edition to kontynuacja produkcji Sunless Sea. Zyskała ona spore uznanie wśród graczy, dzięki swoim ciekawym mechanikom. Druga część, podobnie do pierwowzoru, jest mieszanką gry RPG oraz strategii, okraszona mrocznym steampunkowym klimatem. Jednak tym razem z głębin oceanu przeniesiemy się do niezbadanej i tajemniczej przestrzeni kosmicznej. To właśnie w niej Królowa Wiktoria planuje rozbudować nowe Imperium Brytyjskie. Natomiast głównym bohaterem będzie wyrzutek, który nie ma zamiaru podporządkować się twardy rządom sprawowanym przez władczynię.

Rozgrywka polega przede wszystkim na eksploracji kolejnych lokacji, zbierania zasobów oraz toczeniu bitew z przeciwnikami. Dodatkowo w trakcie przechodzenia Sunless Skies: Sovereign Edition niejednokrotnie będziemy zmuszeni do dogadywania się z innymi frakcjami, a nieodpowiednio wybrane decyzje mogą doprowadzić do zawalenia głównej misji, tym samym uśmiercając naszą postać.

W Sunless Skies: Sovereign Edition zagracie na konsolach starszej generacji, Nintedo Switch oraz komputerach osobistych. Jednak to właśnie posiadacze blaszaków mogą od dziś zdobyć kontynuację gry Sunless Sea zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na Epic Games Store i przypisać ją do swojego konta. Warto się za to pośpieszyć, ponieważ ta oferta potrwa jedynie do 4 lipca.

Scroll to Top