Kolejna aktualizacja do Dying Light 2 wprowadza sporo nowości

grafika przedstawiająca grę Dying Light 2, główny bohater stoi tyłem na głowie i plecach zombie, w prawej dłoni trzyma broń, nad nim napis Dying Light 2, Włosi krytykują Dying Light 2

Do Dying Light 2 zmierza kolejny darmowy update – co nowego czeka nas w grze możecie sprawdzić na zwiastunie.

Parę miesięcy temu doszły nas słuchy, że Techland może już szykować się do prac nad Dying Light 3. Nie oznacza to jednak, że rozwój dwójki zostanie porzucony. Po ostatniej łatce z czerwca, przyszedł czas na kolejną próbę wzbogacenia gry. Jeśli ciekawi Was, co nowego pojawi się w kolejnej aktualizacji do Dying Light 2, już teraz możecie obejrzeć jej zapowiedź.

Nowości, jakich możemy się spodziewać to przede wszystkim system walki bronią palną, zaprezentowany na końcu zwiastuna. W grze pojawią się także halabardy. Oprócz innych sposobów pokonywania przeciwników, w produkcji znajdziemy też nowe misje kooperacyjne i rajdy. Dobra wiadomość dla fanów pewnych bliźniaków z pierwszej części – Tolga i Fatin znów zawitają w Dying Light! Nie zabraknie również usprawnień, takich jak możliwość naprawy ekwipunku.

Jeśli potrzebujecie większego wyzwania, by lepiej się bawić, w aktualizacji znajdzie się coś w sam raz dla Was. Nowy poziom trudności, Koszmar, oraz niespotykane dotąd warianty wrogów dodadzą świeżości rozgrywce. Do gry zmierzają także specjalne wydarzenia i crossovery z innymi markami. Oprócz sezonowych eventów z okazji Halloween i zimowego okresu, Dying Light 2 połączy siły z Vampire: The Masquerade i For Honor. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie tytułu.

Scroll to Top