Easter Egg w kontrolerze Xbox Cyberpunk 2077

Kontroler Xbox One Cyberpunk 2077 posiada małą niespodziankę dla fanów – kod QR, który po zeskanowaniu przekieruje do ścieżki dźwiękowej z nadchodzącej gry.Jak donosi UglyDucklingTaken na serwisie Reddit, skanowanie kodu znajdującego się z tyłu kontrolera przekierowuje do niepublicznego filmuna YouTube z utworem zatytułowanym Ballad of Buck Ravers – w grze wykonywanym przez zespół SAMURAI, a w rzeczywistości przez grupę Refused. Dwie inne piosenki SAMURAI są dostępne do słuchania na kanale Cyberpunk 2077, ale ten kawałek nie był jeszcze wcześniej nigdzie publikowany.

Czy jest to ostatnia zmiana strony docelowej kodu? Wcześniej ten sam QR przekierowywał na stronę przedpremierową gry. Jednak wielu komentujących na portalu YouTube twierdziło, że kod QR zabrał ich do ballady SAMURAI już tydzień wcześniej.

To nie pierwszy raz, gdy CD Projekt Red skorzystał z Easter Egga – trailer gry przed targami E3 w 2018 roku zawierał między innymi ukryte wiadomości ze szczegółami na temat produkcji.

Po dwukrotnym przekładaniu premiery Cyberpunk 2077 zostanie wydany na PC, Xbox One i PS4 już 19 listopada, a do Google Stadia trafi do końca 2020 roku. Dostępny będzie również w wersji na PS5 i Xbox Series X.
Więcej o tym tytule dowiemy się podczas transmisji Night City Wire już w najbliższy czwartek 25 czerwca.

Autorka: Marietta Łata

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top