Edycja kolekcjonerska Resident Evil Village w zawrotnej cenie

resident evil village edycja kolekcjonerska

Capcom zapowiada kolekcjonerskie wydanie Resident Evil Village.

Podczas najnowszego Resident Evil Showcase Capcom zaprezentował nie tylko kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji. Na pokazie ujawniono również, jak prezentuje się edycja kolekcjonerska Resident Evil Village. Cena może zwalić z nóg.

W zestawie kolekcjonerskim znajdziemy grę na wybraną platformę w wersji Deluxe, Trauma Pack, czyli pakiet DLC, 64-stronicowy artbook w grubej oprawie, materiałową mapę, steelbok oraz grafikę w formacie A4. Oraz oczywiście figurkę Chrisa Redfielda. Chociaż na oficjalnej stronie Capcom nie ma podanej ceny, edycja kolekcjonerska Resident Evil Village  trafiła już do sklepów. Ceny oscylują w okolicach 220 funtów, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje ponad 1120 zł. Niestety w tym momencie nie ma możliwości złożenia zamówienia z przesyłką do Polski. Pozostaje nam więc jedynie czekać.

resident evil edycja kolekcjonerska

Niedawno ostrzegałyśmy Was przed materiałami, które trafiły do sieci, jednocześnie zdradzając fabułę. Teraz na Youtubie pojawił się również najnowszy, trzeci już trailer gry. Główny bohater gry trafia do ogromnego zamku, zamieszkiwanego przez kilka wielce intrygujących kobiet. Czy są to wiedźmy, czy wampirzyce – możemy się jednak tylko domyślać. Jedno jest pewne: będzie strasznie. Nie zabraknie walki z użyciem broni palnej oraz  blokowania ataków. Na swojej drodze napotkamy również wiele zagadek do rozwiązania. W trailerze pokazano także tajemniczego człowieka z ogromnym młotem, Chrisa oraz wilkołaka. 

Premiera Resident Evil Village, również w edycji kolekcjonerskiej, odbędzie się 7 maja 2021 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top