Sherlock Holmes Chapter One Q&A, czyli nowe informacje o grze

Sherlock Holmes Chapter One qa

Twórcy najnowszej gry o przygodach Sherlocka Holmesa przygotowali specjalną serię filmów Q&A, w której odpowiadają na pytania nurtujące fanów.

Sherlock Holmes: Chapter One to najnowsza produkcja studia Frogwares. Zapowiedziana w zeszłym roku, na nowo rozbudziła we wszystkich fanach detektywistycznych zagadek ogromny apetyt na niebanalną rozgrywkę. Ostatnio poznaliśmy wstępne informacje dotyczące gry, jednak teraz twórcy postanowili ujawnić kolejne w sesji Sherlock Holmes: Chapter One Q&A. Jest to pierwszy z planowanych odcinków serii pytań oraz odpowiedzi.

Trwający pięć minut materiał dostarcza następujących informacji na temat wspomnianej produkcji.

Gra ma oferować łącznie pięć głównych, dużych spraw i minimum trzydzieści misji pobocznych. Niektóre z misji pobocznych będą porównywalnie duże do misji głównych, a to przełoży się na czas przejścia gry. Ogranie podstawy zająć ma około dwunastu do piętnastu godzin. Jeśli doliczymy do tego misje poboczne czas wzrośnie do nawet pięćdziesięciu godzin. Nasze wyboru będą miały znaczenie, a gra oferuje kilka rożnych zakończeń.

Historią wiodącą w grze będzie poszukiwanie przez Sherlocka prawdy o matce. Jednak młody detektyw nie przegapi żadnej nadarzającej się możliwości rozwiązania innych zagadek znajdujących się na wyspie. Świat przedstawiony będzie światem otwartym, dając graczowi pełnię swobody w zwiedzaniu lokacji.

Ponadto w sesji Q&A dowiadujemy się, że gracze będą mieli możliwość personalizacji Sherlocka. Dotyczy to zarówno szczegółów twarzy jak i ubioru. W materiale przesłuchamy próbkę dubbingu. W roli Sherlocka usłyszymy Alexa Jordana, który występował już w tej roli w grze Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Smutną wiadomością jest to, że w grze nie będzie Watsona. Co ma jednak sens, gdy patrzymy na umiejscowienie rozgrywki w życiu detektywa.

Kolejne sesje Sherlock Holmes: Chapter One Q&A już niebawem! Czy następnym razem zobaczymy gameplay?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top