Streamerka pokonała bossa z Elden Ring: Shadow of the Erdtree, grając na macie do tańca

Po prawej stronie widnieje postać z gry Elden Ring: Shadow of the Erdtree, ubrana w bogato zdobioną zbroję. Po lewej, zdjęcie streamerki MIssMikkaa.

Streamerka MissMikkaa pokonała bossa z Elden Ring: Shadow of the Erdtree używając do tego maty do tańca. To nie pierwszy taki wyczyn tej utalentowanej graczki.

MissMikkaa to streamerka znana z wykorzystywania niekonwencjonalnych kontrolerów. Tym razem, graczka podjęła się wyzwania przejścia Elden Ring: Shadow of the Erdtree – najnowszego DLC do gry Namco przy pomocy maty do tańca. Do sterowania służyły jej jedynie nogi.

Elden Ring to gra typu soulslike, stworzona przez studio FromSoftware. W 2022 zdobyła ona prestiżową nagrodę Game of the Year. Słynie z pięknej grafiki, bardzo rozbudowanego systemu walki i przede wszystkim bezlitosnych przeciwników, potrafiących sprawić problem nawet najbardziej zaawansowanym graczom. Niedawno miała miejsce premiera rozszerzenia o nazwie Shadow of the Erdtree, które (pomimo mieszanych recenzji, o których przeczytać możecie tutaj) skutecznie rozbudziło zapał fanów produkcji.

Na ten moment, streamerce udało się pokonać Rellanę. Ta uzbrojona w dwa długie miecze wojowniczka uznawana jest za najbardziej wymagającącego przeciwnika DLC. Stworzono ją, aby stanowiła wyzwanie dla powracających graczy, którzy może już wyszli z wprawy. Jest nieprzewidywalna, szybka i ma kilka naprawdę brutalnych combo, które wielu śmiałków doprowadziły już do łez. Nawet streamer xQc, uważany za jednego najlepszych, potrzebował do walki aż dwudziestu pięciu podejść, i to grając na zwykłym kontrolerze. MissMikkaa podczas tej samej potyczki zginęła tylko raz. Osiągnięcie streamerki jest więc naprawdę imponujące, ale czego innego się spodziewać po laureatce The Streamer Award’s 2023 w kategorii Souslike

Poczynania graczki możecie śledzić na jej kanale na portalu Twitch. Transmisje odbywają się prawie codziennie od godziny 13:30 i trwają około 6 godzin.

Wydaje się, że nie ma takiej gry, której gracze nie chcieliby sobie dodatkowo utrudnić. Pomimo usilnych starań FromSoftware, twórców Elden Ring’a, którzy usilnie próbują zrobić z gry jak największe wyzwanie, znajdują się i tacy, dla których i hardkorowe bossy, zabijające niemalże jednym spojrzeniem, to wciąż za mało. Streamerce oczywiście gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

Scroll to Top