Dużo kolorów i słodkości. Zobaczcie, jakie nowości szykuje Game Pass w lipcu

Zrzut ekranu z gry Tchia. Protagonista unosi nad oceanem na paralotni. W tle zachodzi słońce.

Wiedźmy, wielkie ptaki i SpongeBob. Wiemy już, jakie gry wejdą do usługi Xbox Game Pass w pierwszej połowie lipca.

Xbox nie zatrzymuje się z ofertą swojej usługi Game Pass i już poznaliśmy tytuły, które pojawią się w drugiej połowie lipca. Sprawdźcie, czy znajdzie się jakaś perełka dla Was.

  • Journey to the Savage Planet (Chmura + Konsola + PC) – już dostępne
  • Nickelodeon All-Star Brawl 2 (Chmura + Konsola + PC) – już dostępne
  • Cricket 24 (Chmura + Konsola + PC) – 9 lipca
  • The Case of the Golden Idol (Chmura + Konsola) – 9 lipca
  • Neon White (Chmura + Konsola + PC) – 11 lipca
  • Tchia (Chmura + PC + Xbox Series X|S) – 11 lipca
  • Magical Delicacy (Chmura + Konsola + PC) – 16 lipca
  • Flock (Chmura + Konsola + PC) – 16 lipca

Wholesome selekcja gier

Journey to the Savage Planet to pełna humoru, kosmiczna przygodówka. Wcielamy się w pracownika firmy Kindred Aerospace, którego zadaniem jest zbadanie kolorowego, dziwacznego świata. Następna gra to gratka dla wielbicieli SpongeBoba i innych bohaterów kreskówek ze znanej stacji. W Nickelodeon All-Star Brawl 2 zbudujemy naszą własną drużynę i oddamy się nawalance, podobnie jak w Super Smash Bros. Cricket 24 to kolejna propozycja dla fanów sportu (ostatnio mieliśmy coś dla miłośników piłki nożnej). Jak się zapewne domyśliliście, w tym przypadku mamy do czynienia z symulatorem krykieta. The Case of the Golden Idol pozwala nam pobawić się w detektywa, a wszystko to w retro oprawie graficznej. Przenosimy się do XVIII wieku i rozwiązujemy 12 spraw morderstw, które odbyły się na przestrzeni 50 lat.

Znalazło się także coś dla wielbicieli platformówek. Jeśli marzyło się Wam kiedyś zabijać demony w Niebiosach, to Neon White jest dla Was. Tchia to idealny sandbox na lato, dzięki tropikalnemu półwyspowi, na którym dzieje się akcja produkcji. Główna bohaterka potrafi przejąć kontrolę nad dowolnym zwierzęciem lub przedmiotem, na dodatek czyniąc eksplorację  bardziej niepowtarzalną. Magical Delicacy to kolejna zręcznościowa gra, tym razem z pikselową grafiką i rozgrywką w stylu metroidvanii. Wiedźma Flora otworzyła swój własny magiczny sklep i to my pomożemy jej pichcić mikstury oraz posiłki. Ostatnia propozycja, czyli Flock, to coop, w którym wspólnie ze znajomymi dosiadamy uroczych ptaszków.

Scroll to Top