Epic Games Store zaoferuje w nadchodzących dniach prawdziwe hity! Pilnujcie kalendarza

Epic Games Store rozdaje darmowe gry na święta 2023, na grafice tło jak czerwony papier prezentowy, przewinięty zieloną wstążką z kokardą i nazwą sklepu na etykiecie

Macie ochotę rozpocząć ten rok z nową grą, ale nie wiecie, z jaką? Być może z pomocą przyjdą Wam prezenty, które szykuje Epic Games Store.

Darmowe gry na Epicu to już wręcz sprawa kultowa. Od lat platforma serwuje graczkom i graczom rozmaite tytuły za bezcen. Jedyne, co trzeba zrobić, to na czas dodać daną produkcję do swojej biblioteki. Pozycje oczywiście cechuje spora różnorodność – czasem dostawaliśmy te mniejszego kalibru, innym razem prawdziwe hity, z bardzo dobrymi ocenami i rozpoznawalnością. Do tej drugiej kategorii bez wątpienia możemy zaliczyć niedawne propozycje Epic Games Store, czyli Saints Row i Ghostrunnera.

To jednak jeszcze nie koniec! Firma zamierza dodatkowo osłodzić graczkom i graczom początek tego roku, i przez kolejne dni w Epic Games Store odbierzemy jeszcze więcej tytułów. Już od godziny 17 czasu polskiego będzie można je pobrać, ale uwaga! Dostępność trwa tylko 24 godziny, po czym miejsce jednej pozycji zajmie kolejna. Bądźcie więc czujni!

Jakie zatem gry zaoferuje nam w nadchodzących dniach Epic Games Store?

2 stycznia 2024: 20 Minutes Till Dawn

Gra typu roguelite z elementami survivalu, od razu kojarząca się z Vampire Survivors. Mamy do wyboru wiele postaci i rodzajów broni, a dodatkowo w trakcie rozgrywki zdobywamy walutę umożliwiającą wykupywanie kolejnych ulepszeń. Celem jest, jak wskazuje sam tytuł, przetrwanie ciągłego naporu wrogów przez dwadzieścia minut.

3 stycznia 2024: A Plague Tale: Innocence

Pierwsza odsłona serii A Plague Tale, w której rozpoczynamy naszą podróż z 15-letnią Amicią i 5-letnim Hugo – rodzeństwem, które w obliczu pustoszącej XIV-wieczną Francję zarazy może polegać wyłącznie na sobie. Choroba to nie jedyne, co zagraża bohaterom – z jednej strony ich tropem podąża bowiem Inkwizycja, z drugiej zaś na ich drodze stoją żarłoczne, pochłaniające wszystko szczury, które boją się wyłącznie ognia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zachęcamy do lektury naszej recenzji (uważajcie jednak na spoilery).

4-11 stycznia 2024: Marvel’s Guardians of the Galaxy

Przygodowa gra akcji oparta na znanej marce Marvela. Wcielamy się w Star-Lorda, który dowodzi drużyną barwnych i nietuzinkowych bohaterów. Produkcja oferuje ciekawą fabułę pełną zwariowanych zwrotów akcji, a fani uniwersum znajdą sporo smaczków. System walki jest dynamiczny, a do dyspozycji dostaniemy chociażby pistolety, odrzutowe buty i ataki zespołowe.

Scroll to Top