Windbound za darmo w Epic Games Store

grafika promująca grę Windbound na stronie Steam, przedstawia Karę żeglującą swoją łodzią w kierunku jednej z Zapomnianych Wysp, w oddali widać ruiny, Windbound za darmo Epic

Epic Games Store ma dla Was kolejną grę za darmo – jest nią Windbound.

Kto z nas nie lubi regularnie wzbogacać swojej biblioteki nowymi tytułami? Epic serwuje nam przy tym dość zróżnicowane pozycje – raz dostajemy platfomówkę, a raz grę akcji w kosmosie. Tym razem za darmo możemy zgarnąć Windbound – będzie on dostępny w Epic Games Store przez najbliższy tydzień.

O czym jednak jest ta produkcja? Jak możemy przeczytać na stronie, w grze wcielimy się w wojowniczkę Karę. Morze wyrzuca ją na brzeg jednej z rajskich wysp w ramach archipelagu tzw. Zakazanych Wysp. To od poczynań graczki lub gracza zależeć będzie jej dalszy los.

Produkcja 5 Lives Studios została wydana 28 sierpnia 2020 roku. Łączy w sobie cechy survivalu i RPG-a, posiada również elementy akcji za sprawą polowań i walki z bestiami zamieszkującymi wyspy. Po zbudowaniu łodzi nie będziemy bowiem uwiązani do naszego punktu startowego – czeka na nas cały archipelag. Każda z Zakazanych Wysp posiada ponadto własne ruiny, pełne sekretów i niebezpieczeństw. Odwiedzenie ich wszystkich pozwoli nam odnaleźć drogę do domu, jak i rozwiązać tajemnicę otaczającą to miejsce.

Jeżeli nigdy nie słyszeliście o tej grze i zastanawiacie się nad skorzystaniem z oferty Epica, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją. Być może ułatwi ona podjęcie decyzji. Jakie jeszcze gry chcielibyście zobaczyć za darmo w nadchodzących tygodniach?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top