Dużo brytyjskiego akcentu, czyli zwiastun reboota Fable na Xbox Games Showcase

Reboot Fable – zwiastun z Xbox Game Showcase, screen, bohaterka z perspektywy TPP, ruchliwe miasto, uliczka, budynki

Zwiastun Fable, który zobaczyliśmy na Xbox Games Showcase, prócz gameplayu ujawnił również przybliżoną datę premiery gry.

Playground Games kazało nam dość długo czekać na jakiekolwiek informacje na temat tej produkcji. Pierwszy raz zapowiedziano ją w 2020 roku. Rok później pisałyśmy o tym, że Phil Spencer zapewniał o bliskości premiery gry. Wspomniał wtedy, że Fable 4, czyli nasz reboot, ukaże się na pewno przed kolejną częścią serii The Elder Scrolls. A, jak już wiemy, to wcale nie musi oznaczać bliskości premiery. Jednak gdy informacje już się pojawiły, są dość ciekawe. Dostaliśmy przede wszystkim pełnoprawny zwiastun reboota Fable, w którym zobaczymy trochę rozgrywki, liźniemy fabuły i przede wszystkim – nasłuchamy się brytyjskiego akcentu. Bo to trzeba temu materiałowi przyznać – dzięki narracji Matta Kinga wprost ocieka brytyjskością, zobaczcie zresztą sami:

Klimat trailera jest dość śmieszkowy i baśniowy, a Humphry sprawdza się jako narrator. Widać, że gra nie będzie się traktować zbyt poważnie i gracze chyba też nie powinni. Nacisk położony jest też na RPG-owość, a więc dokonywanie wyborów. Widzimy też zalążki intrygi, która może okazać się ciekawa. Reboot Fable ma wyjść w 2025 roku. Dokładniejsza data nie jest jeszcze znana.

Scroll to Top