Pora na muzyczną przygodę! Podczas Xbox Games Showcase 2024 pojawił się pierwszy zwiastun gry Mixtape

logo gry Mixtape

Studio Annapurna Interactive nie próżnuje. Podczas wczorajszego pokazu Xbox Games Showcase 2024 pojawił się pierwszy zwiastun gry Mixtape.

Kilka dni temu odbył się największy pokaz gier w tym roku, czyli Summer Game Fest. Mimo jego zakończenia nadal możemy liczyć na całą masę niespodzianek. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć wydarzenie zorganizowane przez Microsoft. A działo się na nim naprawdę sporo. Pojawiły się zapowiedzi takich tytułów, jak: Dragon Age: The Veilguard czy Life is Strange: Double Exposure. Jednak to nie wszystko. Studio Annapurna Interactive postanowiło wyciągnąć swojego asa z rękawa i podczas Xbox Games Showcase ujawniło pierwszy zwiastun gry Mixtape.

Studio Annapurna Interactive możemy kojarzyć przede wszystkim jako wydawcę produkcji Stray (recenzję znajdziecie na naszym portalu). Cyberpunkowa opowieść z futrzanym protagonistą w roli głównej podbiła serca zarówno graczy, jak i krytyków. Tytuł otrzymał nawet dwie statuetki podczas ceremonii The Game Awards 2022. Jednak tym razem amerykańska firma postanowiła zabrać się za tematykę dojrzewania.

Mixtape to historia trójki licealistów, którzy tuż przed ukończeniem szkoły wybierają się w ostatnią podróż. Twórcy zapowiedzieli, że ich najnowsze dzieło będzie słodko-gorzką wyprawą opowiadającą o dojrzewaniu oraz odkrywaniem siebie samego. Bardzo ważnym elementem w tej produkcji ma być muzyka. Utwory takich wykonawców, jak: Roxy Music czy Lush mają nadać jej klimatu lat 80.

Gra Mixtape planowo ukaże się na rynku w przyszłym roku. Będzie ona dostępna na konsoli Xbox oraz w usłudze Xbox Game Pass. Ponadto możecie już teraz dodać ją do swojej listy życzeń na platformie Steam.

Scroll to Top