Fallout 76: nadchodzi nowa zawartość w aktualizacji Steel Dawn

Fallout 76 nowa zawartość
 
 

Na Pustkowia wraca Bractwo Stali

W piątkowy poranek Bethesda wypuściła krótki teaser zapowiadający nadchodzącą aktualizację nazwaną Steel Dawn. Widzimy w nim postać gonioną przez Super Mutanta, która w ostatnim momencie zostaje uratowana przez kogoś w Power Armorze. Później możemy zobaczyć kilka ujęć członków Bractwa Stali w świecie Fallout 76, w tym grupę walczącą z Super Mutantem Behemotem oraz miejsce, które najprawdopodobniej będzie siedzibą Bractwa w Appalachii

Niestety na tym na razie kończą się udostępnione informacje, jednak możemy być pewni, że otrzymamy solidną porcję nowych postaci i lokacji.

 

 

Choć do tej pory Bractwo nie było częścią Fallouta 76, to przewijało się w trakcie rozgrywki w formie wspomnień. Wiemy dosyć dużo o ich appalachijskiej historii czy o założycielce placówki, Elizabeth Taggerdy. Ponadto, Bractwo Stali pojawiło się przy okazji małej aktualizacji w czerwcu i najwyraźniej przygotowywało grunt pod nadchodzące Steel Dawn.

Mimo, że teaser nie podaje żadnej konkretnej daty, to z oficjalnego profilu Fallouta na Facebooku wiemy, że aktualizacja wyjdzie w grudniu 2020.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top