Fallout 76 otwiera wrota Skyline Valley dla zbłąkanych

Fallout 76: Skyline Valley aktualizacja, na obrazku widzimy pozostalości prawdopodobnie po bombie z numerem 63

Jeśli szukacie spokojnego miejsca w świecie Fallout 76, to Skyline Valley, dostępne w nowej aktualizacji, może być dobrym miejscem dla Was. To znaczy, jeśli tylko wierzyć propagandowym materiałom wideo…

Jedno trzeba przyznać: Bethesda wyrobiła sobie bardzo ciekawy sposób promocji Fallout 76 i kolejnych dodatków. Publikowane przez firmę materiały wideo są niesamowicie klimatyczne. Do tego Polakom mogą kojarzyć się z PRL-owską telewizyjną propagandą. W postapokaliptycznym świecie (i marketingu) pełnią podobną rolę. Pokazują nam w końcu dwie rzeczywistości: tę idylliczną, w którą ludzie u władzy chcą, byśmy uwierzyli, i tę prawdziwą, w której walczymy o życie. Nie inaczej jest w przypadku pokazanego na Xbox Games Showcase 2024 (podsumowanie pokazu) zwiastunu aktualizacji Fallout 76: Skyline Valley. Mimo sielankowej nazwy, z relaksem zbyt dużo wspólnego raczej nie ma.

Aktualizacja Fallout 76: Skyline Valley weszła do gry wraz ze startem 17. sezonu. Według informacji na oficjalnej stronie serii Fallout odnoście samej aktualizacji:

Wysoko nad kryptą szaleje potężna elektryczna burza, z kolei jej mieszkańcami są dziwne ghule – zgubieni. Odkryjcie tajemnice zgubionych i zagadkowego ghula-nadzorcy Krypty 63, Hugo Stolza.

Skyline Valley to także nowe wydarzenie publiczne, niebezpieczne hobby oraz nowi bossowie regionu, goliaci burzy.

Nie zabrakło również wieści odnośnie tego, co zaserwuje nam 17. sezon rozgrywek:

Dziś rozpoczyna się też Sezon 17: Skauci-pionierzy – Skyline Valley. Wskoczcie do gry i zacznijcie zdobywać fajne nagrody w stylu obozowym. Sprawdźcie nasz zwiastun 17. sezonu (…) i zerknijcie na niektóre nagrody tego sezonu.
Mamy też wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzących wydarzeń oraz tematów prezentacji C.A.M.P. na następne kilka miesięcy!

Więcej informacji o DLC znajdziecie, między innymi, w sklepie Xboksa.

Scroll to Top