The Elder Scrolls Online: Gold Road z nowym zwiastunem i darmowym dostępem

The Elder Scrolls Online Gold Road za darmo, na grafice widzimy dużego brązowego wilka w zielonej zbroi na pyszczku i grzbiecie, przed nim siedzi mały wilczek, w tle las

Z okazji Xbox Games Showcase 2024 Bethesda udostępniła The Elder Scrolls Online za darmo wraz ze wszystkim DLC, nie zapominając przy tym o promocji najnowszego, czyli.: Gold Road. 

Jeśli lubicie sagę The Elder Scrolls i nie możecie doczekać się na następcę Skyrima (nasz tekst o tym, czy warto zagrać w edycję rocznicową przeczytacie tutaj), to mamy dla Was propozycję. Bethesda od lat dopieszcza sieciową grę osadzoną w tym samym świecie. Z racji premiery ósmego DLC Gold Road, firma udostępniła The Elder Scrolls Online za darmo. Promocja, co prawda, nie potrwa długo, ale z pewnością zachęci wielu graczy do sprawdzenia możliwości gry. Na tę okazję przygotowano także specjalny zwiastun.

Dodatek The Elder Scrolls Online: Gold Road miał swoją premierę PC 3 czerwca. Na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 ukaże się zaś 18 czerwca, czyli już za trzy dni. Umożliwia on zupełnie nową przygodę. Tym razem zaangażujemy się w rozszyfrowywanie spisków wyznawców Ithelii, czyli pewnego zapomnianego daedrycznego księcia. Odkryjemy nową krainę West Weald z miastem Skingrad na czele oraz dobierzemy specjalne umiejętności za pomocą nowego systemu Scribing.

Gra jest dostępna w edycji podstawowej oraz kilku wersjach specjalnych. Przeczytacie o nich więcej na stronie Bethesdy. Co istotne, jeśli zamówicie kopię na konsolę przed premierą, dostaniecie kilka bonusów, w tym dostęp do specjalnego wierzchowca.

Scroll to Top