Fallout 76: Stalowy Świt – ujawniono kolejne informacje

Fallout 76 Stalowy Świt

Bethesda uchyliła rąbka tajemnicy o tym, czego się można spodziewać wraz z nadejściem Bractwa Stali w nadchodzącej aktualizacji.

 

W piątek 23 października pojawił się oficjalny teaser Fallout 76: Stalowy Świt, zapowiadający nową zawartość, która zostanie dostarczona w grudniowej aktualizacji. Dowiedzieliśmy się, że do Appalachii wkroczy Bractwo Stali, znane z wcześniejszych odsłon Fallouta. Dzisiaj Bethesda postanowiła umilić rozpoczęcie nowego tygodnia i ujawniła trochę więcej szczegółów.

Choć nie wiadomo, dlaczego Bractwo wraz z jego przywódczynią – paladynką Rahmani – przybyło do Appalachii, to jest pewne, że będzie potrzebowało naszej pomocy nie tylko, by zorientować się w bieżącej sytuacji regionu, ale także w realizacji swoich celów. Bethesda obiecuje wiele nowych zadań, które pozwolą bliżej poznać Bractwo. Co więcej, w 2021 roku wraz z kolejnymi aktualizacjami, gracze poznają dalszy ciąg historii poprzez realizowanie zadań Bractwa Stali.

Ale nowe zadania to nie wszystko.Stalowy Świt wprowadzi nowe postacie niezależne, lokacje i wyposażenie. Nowością będą także schrony C.A.M.P. oraz nagrody takie jak bronie, pancerze czy plany C.A.M.P. Aktualizacja dodatkowo przywróci świąteczne wydarzenie sezonowe oraz zaoferuje wiele usprawnień rozgrywki (chociaż nie podano jeszcze, jakie to usprawnienia).

Posiadacze wersji na PC zakupionej na Bethesda.net już mogą zalogować się do gry, udać na publiczny serwer testowy i dołączyć do testów, a później podzielić się wrażeniami i uwagami na forum. Pozostałym graczom pozostaje niecierpliwie czekać do grudnia, by rozpocząć kolejną przygodę wraz z nowymi członkami społeczności w postapokaliptycznym świecie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top